Щоб створити комфортний житловий простір, використання стандартних меблів часто недостатньо. Корпусні меблі на замовлення від «Азбука меблів» дозволять вам втілити свої задуми, підібравши склад гарнітуру, матеріал оформлення та стиль, який хочеться наголосити. Сучасні меблі на замовлення повністю відповідають смаку замовника.

Індивідуальність та унікальність меблів на замовлення

Виготовлення корпусних меблів за задумом замовника дає такі переваги:

 1. Можна оптимально використовувати простір, вибравши меблі відповідно до його особливостей. Це дуже вигідно в ситуаціях, коли квартира має нестандартне планування чи характерні риси. Індивідуальний підхід дозволить використовувати їх з користю.
 2. На відміну від стандартних меблів замовник отримає рішення, яке враховує поточні потреби. Користувачеві не доведеться пристосовуватися до стандартних пропозицій.
 3. Можна забезпечити покращену функціональність. Вписані в планування меблі допоможе досягти бажаного рівня комфорту в повсякденному житті.

Вибираючи меблі на замовлення, покупець отримує саме те, що йому потрібно, і не несе зайвих витрат.

Відповідність інтер’єру за допомогою меблів на замовлення

Готові меблі зазвичай роблять такими, щоб вони підійшла в більшості випадків. Подібні гарнітури не завжди враховують конкретні особливості житлового простору. Тому в результаті куплений предмет меблів не може забезпечити бажаний рівень комфорту. Після придбання нерідко доведеться коригувати або доповнювати меблевий гарнітур, що підвищує витрати.

Якщо ж придбати меблі на замовлення, вони відповідатимуть особливостям житла, побажанням замовника та його родини. Такі корпусні меблі радують мешканців протягом багатьох років.

Висока якість меблів на замовлення

Щоб замовити індивідуальні корпусні меблі, необхідно заздалегідь обміркувати свої побажання. Користувач може створити докладний опис того, що він хотів би бачити у своєму будинку, або звернутися за допомогою до фахівців, щоб отримати меблі на замовлення від «Абетка меблів».

При замовленні меблів за унікальним проектом можна контролювати функціональність гарнітура, вибрати найбільш практичні та стильні матеріали, повністю контролювати якість виготовлення. Такі меблі ідеально підійдуть саме до квартири чи будинку замовника, враховуючи навіть найдрібніші особливості приміщень:

 • висоту стель;
 • наявність ніш та порожнин;
 • доступне місце для розміщення.

Купити корпусні меблі на замовлення можна в «Азбуці меблів», де використовується власна виробнича лінія. Реалізацією проекту керують досвідчені спеціалісти.

Процес замовлення меблів

Щоб зробити індивідуальне замовлення меблів, потрібно сформулювати свої вимоги. Якщо так зручніше, замовник може обмежитись загальними побажаннями, які допоможуть втілити в життя досвідчені дизайнери. Щоб замовити меблі, необхідно зробити таке:

 1. Залишити заявку на сайті компанії.
 2. Компанія надішле співробітника, який проведе виміри.
 3. Сформулювати замовлення разом із фахівцями фірми. Після того, як обидві сторони вирішать, яким має бути результат, виконується 3D-візуалізація. Якщо схвалення клієнта одержано, відбувається оформлення договору.
 4. Після оплати меблі корпусні будуть виготовлені на власній виробничій лінії компанії.
 5. Коли замовлення готове, проводиться доставка та встановлення меблів.
 6. Після цього здійснюється приймання роботи та оплата частини суми, що залишилася.

«Абетка меблів» надає гарантію на меблі на індивідуальне замовлення тривалістю два роки.

5/5 - (18 votes)