ᐈ 【РЕШІТКИ З ДЕРЕВА ДЛЯ РАДІАТОРІВ】 ⚡ На замовлення в Києві ✅ 【ДЕРЕВ’ЯНІ ДЕКОРАТИВНІ РЕШІТКИ】 Під замовлення Київ ✅ Ціни від 1850 грн ⚡ Дуб ✓Ясень ✓Ольха ✅ Виготовлення 7 днів ✅ Великий вибір ⚡ Швидкі срокі✓

Як замовити декоративні дерев’яні решітки для радіаторів?

Дерев'яні решітки для радіаторівКвартира або будинок, оформлені в класичному стилі, виграють від елементів декору, виконаних з натурального дерева. Вони надають приміщенню завершений вигляд і допомагають правильно розставити акценти. Декоративні решітки з дерева для радіаторів на замовлення не тільки прикрашають кімнату, але і мають функціональне значення. Вони закривають від поглядів систему опалення, але при цьому не перешкоджають хорошому обігріву навколишнього простору.

Виготовлення решіток з дерева для радіаторів

Дерев'яні решітки для радіаторів

З якого дерева ми робимо решітки для радіаторів?

Дерев'яні решітки для радіаторів Дерев'яні решітки для радіаторівВисока екологічність матеріалу – ще один фактор, який враховується при виготовленні екранів для батарей. При контакті з гарячим повітрям такі решітки не виділяють шкідливих речовин і неприємних запахів. Якщо ж вибрати для виготовлення деталі інтер’єру модрину, сосну або березу, таке дерево буде насичувати повітря фітонцидами, що позитивно впливає на здоров’я.

Фото радіаторних решіток з дерева

Виготовлення радіаторних решіток з масиву дерева

Дерев'яні решітки для радіаторів

Виготовлення дерев’яних решіток для радіаторів і батарей в Києві

Функціональні і довговічні екрани з деревини відмінно поєднуються з дерев’яними меблями, покриттям для підлоги, підвіконнями. Щоб елемент дизайну вписався в навколишнє оточення, найкраще зробити решітки для батарей на замовлення. Наша компанія виконує дерев’яні вироби за авторськими проектами при оптимальному поєднанні ціна-якість.

Переваги решіток з дерева, зроблених на замовлення:

  • Бажаний розмір, в точності відповідний габаритам приміщення. Такий елемент декору маскує кут, нішу, ділянку під підвіконням, в також приховає від очей виступаючу обыгрівальну систему. Попередньо зроблені виміри гарантують точну установку грати без необхідності підгонки.
  • Оригінальний дизайн. Кожна  решітка для радіатора виготовляється за авторським ескізом і має унікальний зовнішній вигляд, що гармонує з навколишнім оточенням. Ексклюзивні вироби ідеально вписуються в інтер’єр і стають його «родзинкою». Купити дерев’яну решітку для батареї можна за оптимальною вартістю.
  • Надійність і міцність. Для виготовлення використовується тільки якісна деревина, що пройшла спеціальну підготовку. Вона не розтріскується від перепаду температур, не деформується, не виділяє небезпечних для здоров’я речовин. Дуб, бук, сосна, береза, модрина мають великий термін служби, довгі роки не вимагають реставрації та заміни.
  • Будь-який різновид екрану на замовлення. Решітка для батареї може бути плоскою, навісною, приставною, вбудованою, з кришкою і без кришки. Виробник враховує будь-які побажання замовника і в точності реалізує проект будь-якої складності.

При проектуванні конструкції враховується її основне призначення – дерев’яні елементи декору мають будова, яка не порушує конвекцію і добре пропускає в приміщення тепле повітря.

Решітки для батарей з дерева на замовлення

Дерев'яні решітки для радіаторів

Де замовити решітку з дерева для радіатора за ціною виробника?

«KitchenWood» – компанія з 15-річним досвідом роботи і штатом висококваліфікованих фахівців. Завдяки використанню новітнього деревообробного обладнання та ручній роботі виробник втілює проекти будь-якої складності, в тому числі виготовляє найкращі решітки з дерева для батарей на замовлення. Кожному покупцеві доступна якісна продукція і європейський рівень сервісу:

  • Виконання вимірювань і креслень досвідченим фахівцем. Рекомендації по вибору матеріалів.
  • Складання кошторису та висновок офіційного договору тільки після схвалення замовником.
  • Виконання замовлення в термін до 14 днів.
  • Доставка по Києву в зручний час і монтаж решіток.
  • Гарантія 2 роки на всю продукцію.

Декоративні решітки для радіаторів на замовлення – це вигідне вкладення коштів, унікальний дизайн і затишок в кожному будинку.