ᐈ 【ГЛЯНЦЕВА КУХНЯ З ДЕРЕВА】 ⚡ На Замовлення ✪ Від виробника ⚡ Великий вибір ⚡ 【ДЕРЕВ’ЯНА ГЛЯНЦЕВА КУХНЯ】 ✅ Під Замовлення ✅ Безкоштовний виїзд замірника ⚡ Гарантія якості ✅

ГЛЯНЦЕВА КУХНЯ З ДЕРЕВА

Глянцева кухня з дерева на замовлення в Києві

Число бажаючих придбати глянцеву кухню з дерева на замовлення збільшується, і на те є вагомі причини. По-перше, поверхні з глянцевим покриттям відмінно підійдуть для сучасних інтер’єрів, наприклад, стилю хай-тек. Глянцеві кухні на замовлення візуально розширюють простір, за рахунок особливого дзеркального ефекту, завдяки тому, що світло відображається в фасадах.


Поверхні з глянсовою фактурою з часом не втрачають привабливості, не тьмяніють і не вигоряють. У разі якщо ви замовляєте гарнітур в нашій фірмі, то гарантовано купуєте покриття, стійке до різних механічних пошкоджень.

Фото глянсовою кухні з дерева

Глянцева кухня з дерева під замовлення

Фасади з дзеркальним блиском в однаковій мірі ефектно виглядають як у темних, так і в світлих тонах. Колір кухні ви вибираєте самі, по каталогу, в якому є більше 180 кольорів. Зробити сліди рук, інші забруднення менш помітними на глянці можна, якщо вибрати фарбу зі спецефектами, наприклад, з іскрою.

Виготовлення глянсовою кухні з дерева

Ціни на глянцеві гарнітури з дерева формуються в залежності від матеріалу, підібраного для виготовлення. Крім того, ціна залежить від складності та масштабу проекту – для великого гарнітура дизайнерського виконання необхідно витратити значно більше роботи, ніж для виготовлення кількох шафок.

Виробництво глянцевої кухні з масиву дерева

Замовити глянцеву кухню з дерева можна скориставшись формою для замовлення прямо на сайті, або зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Коли ви прийшли до рішення придбати глянцевий гарнітур з масиву дерева, перше, що вас цікавить – ціна майбутнього замовлення. Ми обговорюємо на глянцеві гарнітури ціни ще до розробки плану, для того щоб враховувати різні прохання клієнта.

Чому варто замовити глянцеву кухню з дерева?

Одним з подібних варіантів вважаються фасади з масиву дерева, облицювання особливим пластиком з глянцевою фактурою.  Переваги:
  1. Вологостійкість;
  2. Велика кольорова палітра;
  3. Стійкість до стирання;
  4. Тривалий термін експлуатації.
  5. З недоліків можна назвати подряпини, що виникають в процесі експлуатації, що не піддаються коригуванню.
Більш сучасним і результативним методом вибрати глянцевий гарнітур з дерева вважається фарбування фасадних частин. У нас ви можете замовити будь-який відтінок і спецефект, які підійдуть до вашого інтер’єру. Поспішайте оформити заявку на виробництво глянцевої кухні з дерева від виробника, яка стане втіленням вашої мрії! На всі вироблені роботи надається гарантія, а клієнти набувають вигідні знижки і подарунки.