ᐈ 【КУХНЯ З ДЕРЕВА ПРОВАНС】 ⚡ На Замовлення ✪ Від виробника ⚡ Великий вибір ⚡ 【КУХНЯ З ДЕРЕВА В СТИЛІ ПРОВАНС】 ✅ Під Замовлення ✅ Безкоштовний виїзд замірника ⚡ Гарантія якості ✅

КУХНЯ З ДЕРЕВА В СТИЛІ ПРОВАНС

Кухня з дерева прованс під замовлення в Києві

Якщо ви хочете, щоб на вашій кухні з дерева було тепло і комфортно, вибирайте стиль оформлення прованс. Кухня в стилі прованс з масиву дерева відрізняється особливим теплом, енергетикою, завдяки вдало обраним кольоровим сполученням.
Кухня в стилі прованс дуже рідко показана в магазинах у вигляді готових гарнітурів. З цієї причини якщо вас приваблює цей стиль, найкращим рішенням буде співпраця з нашою фірмою.

Фото кухні з дерева в стилі прованс

Замовити кухню з дерева в стилі прованс

Ми спеціалізуємося на виготовленні кухонних меблів з дерева під замовлення, в якій враховуються виміри конкретно вашого будинку, всі ваші побажання.
Основні риси стилю прованс, які ми беремо до уваги при розробці проектів:
  1. Мінімалізм і практичність;
  2. Максимальна функціональність;
  3. Використання масиву дерева;
  4. Застосування техніки старіння, кракелюр (покриття з тріщинами).
Важлива ідея даного стилю – сформувати ілюзію, ніби-то ми знаходимося в заміському бьудинку, де завжди комфортно і зручно. Наші працівники застосовують найбільшу кількість своїх знань, для того щоб створити меблі з дерева, що відповідає цим вимогам.

Виготовлення кухні з дерева прованс

Стиль французької провінції, де на кухні пахне свіжою випічкою, а на відкритих поличках стоїть розмальована посуд та інші “дрібнички” отримав широку популярність по всьому світу. У такому стилі облаштовують свої кухні жителі як дачних будинків, так і міських квартир. Особливо для жителів мегаполісу, кухні в стилі прованс з дерева стають своєрідною віддушиною, яка допомагає відволіктися від міської суєти і зануриться в невимушену і романтичну атмосферу Провансу.

Дерев’яна кухня в стилі прованс

Такий стиль на кухні несе в собі легкість, простоту і комфорт, де за столом може зібратися вся родина, поговорити і поласувати смаколиками.
Основною причиною того, що кухні прованс отримали палку любов власників маленьких міських квартир, є той факт, що цей стиль чудово і органічно виглядає в невеликих просторах, що вельми важливо, так як нерідко кухонька в квартирі невелика або зовсім крихітна, а завдяки великій кількості світла, кухонька в прованському стилі дозволяє візуально збільшити простір.
Даний стиль вважається реальним трендом в світі меблів, який вибирають люди пов’язані з творчістю і справжні романтики, які цінують комфорт і теплоту.