ᐈ 【МАТОВА КУХНЯ З ДЕРЕВА】 ⚡ На Замовлення ✪ Від виробника ⚡ Великий вибір ⚡ 【КУХНІ З ДЕРЕВА МАТОВІ】 Під Замовлення ✅ Безкоштовний виїзд замірника ⚡ Гарантія якості ✅

МАТОВА КУХНЯ З ДЕРЕВА

Матова кухня з дерева на замовлення

Бажання придбати матову кухню з дерева зустрічається все частіше, так як фасади з матовим покриттям з масиву дерева виглядають незвично і оригінально.
 
Головна перевага матових фасадів кухні з дерева високий ступінь практичності. На поверхні фасадів, хочемо ми цього чи ні, кожен день залишаються сліди пальців, брудні відбитки. З глянцевих поверхонь ці відбитки слід витирати дуже часто, якщо ви хочете, щоб гарнітур виглядав акуратно.

Фото матовою кухні з дерева

Матова кухня з масиву дерева під замовлення в Києві

Кухонні фасади з матовим покриттям зберігають доглянутий і цікавий зовнішній вигляд довгий час, звільняючи більше вільного часу на новітні кулінарні шедеври. Так як на кухні ми не тільки готуємо, але і проводимо час з сім’єю, матовий гарнітур є найкращим варіантом.
 
Вибираючи матові кольори гарнітура, у вас виникає можливість створити унікальний дизайн, в сучасному або класичному стилі.

Замовити матову кухню з дерева

Матовий гарнітур, який створюють майстри нашої фірми, може бути оформлений в стилі, який для вас може здатися на перший погляд найбільш прийнятним. Варто відзначити, що матові фасади чудово вписуються в класичний стиль: текстура дерева і шовковисто-матове покриття створюють ідеальну гармонію. Якщо до такого поєднання додати ефекти, наприклад, патину, відтіняє основний колір, ви отримаєте гарний і елегантний гарнітур.
 
Матові кольори кухні на замовлення добре вписуються в стиль мінімалізма, особливо, якщо вибрати барвисті відтінки.
 
Наша фірма займається створенням кухонних гарнітурів більше 10 років, у виробництві нами застосовуються матеріали тільки від перевірених виробників, з великим рейтингом довіри.

Виготовлення матовою кухні з дерева

Вибираючи матовий гарнітур, ви купуєте індивідуальний підхід, розробку проекту, в якому враховуються всі ваші побажання. Ми акцентуємо увагу на тому, що не штампуємо стандартні кухні, а робимо набори меблів, які дозволяють врахувати мінуси планування. Хочете створити гарнітур незвичайноъ конфігурації ми безсумнівно допоможемо в цьому, і розробимо для вас дизайн проект безкоштовно.

Дерев’яна матова кухня з масиву дерева

Виготовлення гарнітуру займає від 7 днів тривалість роботи залежить від складності плану, наявності в комплекті важких елементів. Наше виробництво знаходиться в Києві, з цієї причини при оформленні заявку на матовий гарнітур, виклик замірника, доставка готових виробів безкоштовні.
 
На все выполненные работы нами выдается сертификат, удостоверяющий гарантийные обязательства.