ᐈ 【ОСТРІВНА КУХНЯ З ДЕРЕВА】 ⚡ На Замовлення ✪ Від виробника ⚡ Великий вибір ⚡ 【КУХНЯ З ДЕРЕВА З ОСТРОВОМ】 Під Замовлення ✅ Безкоштовний виїзд замірника ⚡ Гарантія якості ✅

Острівна кухня З ДЕРЕВА

Кухня з островом з дерева на замовлення

Якщо ви задумали зробити вдома ремонт, змінити інтер’єр кухні, в такому випадку ми завжди вам допоможемо. Ми зацікавлені в тому, щоб кухонне приміщення виглядало модно, було зручним, і головне в сучасному стилі. Ось з цієї причини ми готові вам порекомендувати один з найвідоміших сучасних варіантів – кухню острівного типу, вона прекрасно виглядає в приміщенні, а її кутова частина надає кухні комфорт і зручність. Крім комфорту, цей тип дуже зручний в застосуванні.

Фото острівної кухні з дерева

Чому варто замовити кухню з островом?

Як правило придбати готову острівну кухню, яка підходить кожному приміщенню, складно.
Основний принцип меблювання кухні цього типу – це те, що всі кухонні предмети і техніка облаштовуються в центрі кімнати. Завдяки цьому господиня може легко підійти до мийки, плити або іншому інвентарю з будь-якої комфортної для неї сторони. Ось чому для острівної кухні так важливо велике приміщення, 20 квадратних метрів вважається кращою нормою в цьому випадку.
Можна об’єднати кухню з іншою кімнатою, наприклад з вітальні або їдальні. Для того щоб виконати це, вам буде потрібно демонтувати або прибрати перегородку між кімнатами. В такому випадку площа буде значно збільшена, але якщо площа і так велика, то краще за все кухню виконувати окремо по особистому плану, а острів просто додасть їй прекрасний колір, стиль і комфорт.

Дерев’яна кухня з островом на замовлення

У моделях, вартість яких трошки вище, стільниця регулюється за допомогою пульта по висоті, крім того її можна розсунути, а техніку побуту висунути або заховати, для цього існує сенсорний екран. Змішувач і мийка щільно складається, тим самим зверху утворюють обідній стіл, який можна застосовувати і як робочу стійку.
Колір, форма і стиль-як підібрати оптимальний варіант по фотографії?
Форма і колір. Форма кухні острівного виду найчастіше у вигляді букви Г або П. Але, бувають і інші варіації форми: кругла, квадратна, прямокутна, напівкругла і L-образна. Відтінки і кольори найрізноманітніші, наприклад корпус може бути трохи каштанового тони, а стільниця чисто білій, відтінки ви підбираєте самі орієнтуючись на демонстраційні екземпляри меблів і з великого фото каталогу.
Розглянемо відомі стилі кухонних меблів, де популярні острівні елементи:
Класика. Такий стиль включає в себе кам’яну стільницю, вітражне скло, засклені дверцята на шафах, різьблені фасади. Сам острів додатково прикрашений філенчатими заглушками, різьбленими накладками, відкриті поличні арки прикрашені балясинами. Витяжка для класичного стилю як правило встановлюється камінного типу, як показано на деяких фото вище.
Кантрі. Основний елемент стилю – це прикрашають плетіння та декорування за допомогою ситцевих фіранок. Плетені кошики – замість висувних ящиків.

Виготовлення острівної кухні з дерева

Модерн. Стиль модерн включає застосування матеріалу зі скла і металу. Робоча поверхня дуже гладка з рівними лініями, ручки обережно приховані, техніка і посуд заховані з очей.
Мінімалізм. Основне в цьому стилі – лаконічність, функціональність, простота і вбудовані меблі. Секції універсальні, шафи розсувні.
У нас ви зможете, за своїми проектами, замовити острівну кухню будь-якого стилю і відтінку “під ключ”. Досить відвідати салон “kitchenwood” для докладної опрацювання проекту, або відправити на пошту заявку на прорахунок ціни виробництва корпусних меблів по раніше існуючого у Вас проекту.