ᐈ 【П -ПОДІБНА КУХНЯ З ДЕРЕВА】 ⚡ На Замовлення ✪ Від виробника ⚡ Великий вибір ⚡ 【П-ПОДІБНА КУХНЯ З ДЕРЕВА】 Під Замовлення ✅ Безкоштовний виїзд замірника ⚡ Гарантія якості ✅

П-ПОДІБНА КУХНЯ З ДЕРЕВА

П-подібна кухня з дерева на замовлення

Планування модної П-подібної кухні з дерева на увазі оптимальне розміщення кухонного гарнітура, системи зберігання та побутової техніки по периметру 3-х стінок. Візуально таке оформлення нагадує букву П, що і дало назву такого інтер’єру. У деяких випадках кухонні планування включає наявність півострова або барной стійки.


Рекомендуємо це оформлення власникам житла з кухнею-студією або з’єднаної з вітальнею. Гармонійно буде виглядати ця планування в прямокутному приміщенні. Важливо взяти до уваги раціональність цього рішення, отже, слід заздалегідь провести належні підрахунки. Багатофункціональна невелика дерев’яна кухня буквою П на замовлення має місце бути, якщо прохід між шафками в межах 120-200 см – це відстань вважається максимально найкращим для комфорту.

Фото п-подібної кухні з дерева

П-подібна кухня з дерева під замовлення

Дана планування має низку позитивних і негативних моментів, які слід враховувати тим, хто прийняв рішення придбати кухню П-подібну під замовлення в меблевій студії «kitchenwood». Почнемо з очевидних переваг такого оформлення:
  1. Подібна кухня комфортна в плані готування їжі. Головні об’єкти (холодильник, мийка, плита) розміщуються досить низкою по відношенню один до одного, що дає можливість витрачати менше сил на обхід всього кухонного простору;
  2. Симетричність П-подібного гарнітура зуміє вигідно підкреслити класичний дизайн інтер’єру;
  3. Півострів ідеально зонирує простір, створює плавний перехід між кухнею та вітальні або їдальні;
  4. Доречно замовити П-подібну кухню (особисті розміри, переважне кольорове оформлення і стиль враховуються при створенні проекту) з максимумом робочих поверхонь і оптимальних місць для зберігання.
Як негативних факторів можна відзначити наступні аспекти:
  1. Громіздкість кухні за рахунок значної кількості шафок;
  2. Робоче місце займає значну частину простору кухонного, що виключає облаштування обідньої групи гарнітура;
  3. Наявність важкодоступних закутків.

Чому варто замовити П-подібну Кухню З Дерева?

Зрозуміло, перераховані мінуси не зменшують привабливості цього типу кухні. Відповідно до цього, якщо Вас привабила П-подібна кухня під замовлення в Києві – впевнено звертайтеся в меблеве ательє «kitchenwood»!