ᐈ 【ПОЛИЦІ З ДЕРЕВА】 ⚡ На замовлення в Києві ✅ Великий вибір форм і размеров✔ Швидкі терміни ⚡ виготовлення ✅ 【ДЕРЕВ’ЯНА ПОЛИЦЯ】 Під замовлення в Києві ⚡ Унікальний дизайн ⚡ Дерев’яні полки на замовлення прикрасять не тільки Ваш будинок, але і кафе, бари , кав’ярні, ресторани, навчальні заклади та інші приміщення.

Полиці з дерева під замовлення в Києві

Полиці з дерева на замовлення

Дерев’яні полиці на замовлення

Полиці з дерева на замовлення

Замовити полиці з дерева від виробника

Дерев’яні полиці на замовлення та інші декоративні елементи виробляються нашими майстрами. Вони є оригінальними предметами інтер’єру. Компанія kitchenwood займається виготовленням полиць з масиву дерева на замовлення, будь-яких розмірів і форм. Термін виготовлення полиць з дерева до 7 днів. Оптимальні ціни на полиці з дерева. Телефонуйте 066 927 10 66. Так само ми виробляємо полиці з меблевого щита на замовлення, якість, гарантії! Полиці з суцільного і зрощеного дерева під замовлення.

Полиці з дерева на замовлення

Фото дерев’яних полиць

Виготовлення полиць для книг

Сучасні книжкові полиці з масиву дерева виглядають особливо ефектно, якщо до їх створення підійти творчо. Навіть класична книжкова полиця з дерева на 1-2 поверхи книг зможе прикрасити інтер’єр, якщо обклеїти її такими ж шпалерами, як стіни, з внутрішньої і зовнішньої сторін. Можна пофарбувати зовнішні сторони полиці в колір стін, а внутрішні – в контрастний: без ремонту кімната отримає нове звучання. Якщо є маленькі книжкові полиці з дерева, то їх можна розташувати незвичайним чином: підвісити під різним нахилом одну над іншою так, як ніби кожна спирається на нижню своїм кутом.

Книжкові полиці з дерева на замовлення

Маскування міжкімнатних дверей під книжкову шафу, може бути корисною і цікавою ідеєю. По периметру дверної коробки можна також розташувати книжкові полиці з дерева на замовлення, створивши ілюзію повноцінного книжкової шафи з дерева. Для розміщення книг можна використовувати стіл, наприклад, зробити маленькі полиці по бокових поверхнях стола або на задній стінці, якщо стіл не стоїть біля стіни. Цікаво виглядають книги, розташовані під стільницею журнального столика. Є варіант складніше: стільницю розділити на 2 або 4 частини і зробити її розсувною. Під стільницею розташувати кілька тонких напрямних, на які корінцями вгору вішаються книги. Ідею тонких напрямних типу решітки можна використовувати і для навісних полиць: тонкі ребра решітки пропускаються між сторінок, книги також висять корінцями вгору.

Дерев’яні полки під замовлення в Києві

Іноді потрібно звільнити місце в квартирі, будь-то полиці в шафі або вся шафа, а з книгами розлучитися важко, то можна розташувати навісні полиці з дерева під стелею по периметру кімнати або уздовж однієї стіни. З цією ж метою можна використовувати нижню частину високого ліжка або дивана, або подіуму, на якому розташовується ліжко. Ще цікавою може бути ідея розміщення дерев’яних полиць під ступенями внутрішніх сходів.

Полиці з дерева у ванну кімнату

Полиці з дерева на замовлення допоможуть зробити яскравий кольоровий акцент в кімнаті, можна зробити полиці будь-якого кольору ніби сірий або синій – і мета яскравого акценту буде вирішена. Ательє меблів з дерева «kitchenwood» зробить для Вас будь-які полиці з дерева на замовлення: полиці з дерева для ванної, книжкові полиці з дерева, полиці з дерева для кухні та інші. Просто напишіть нам на пошту або зателефонуйте 066 927 10 66.