ᐈ 【СТЕЛАЖ З ДЕРЕВА】 ⚡ На замовлення в Києві ✅ 【ДЕРЕВ’ЯНИЙ СТЕЛАЖ】 Під замовлення Київ ✅ Ціни від 3750 грн ⚡ Дуб ✓Ясен ✓Вільха ✅ Виготовлення 7 днів ✅ Великий вибір ⚡ Швидкі терміни – Замовити дерев’яний стелаж від виробника Київ

Замовити стелаж з масиву дерева

Стелаж з дерева на замовлення

Стелаж з дерева на замовлення

Стелаж з масиву дерева

Стелаж з дерева на замовлення

Виготовлення дерев’яних стелажів на замовлення – краще рішення в оформленні інтер’єру будинку і офісу. На відміну від масивних шаф такі предмети меблів візуально розширюють приміщення, не віднімають вільний простір і являють собою зручну систему зберігання. Стелаж з деревини за власними мірками – практична конструкція, для якої знайдеться місце навіть в малогабаритній кімнаті, передпокої, спальні, а також в робочому кабінеті або на складі. При доступній вартості вони відрізняються довговічністю і високою міцністю – продукція компанії KitchenWood виконується з твердих порід дерева з використанням сучасних технологій.

Стелаж з дерева під замовлення

Стелаж з дерева на замовлення

Фото стелажів з дерева

Стелаж з дерева від виробника

Стелаж з дерева на замовлення

Якісні стелажі з масиву дерева

Вартість стелажа з дерева

 

Ціна стелажа з дерева Вид дерева Ціна на дерев’яний стелаж
Стелажі з дуба на замовлення Дуб Від 11 850 грн
Стелажі з бука на замовлення Бук Від 11 650 грн
Стелажі з ясеня на замовлення Ясен Від 11 679 грн
Стелажі з сосни на замовлення Сосна Від 10 920 грн

Виготовлення стелажа з масиву дерева

Стелаж з дерева на замовлення

Стелажі з масиву дерева на замовлення: переваги і недоліки

Готові етажерки не завжди вписуються в обстановку, тому придбати їх окремо від меблевого комплекту – непросте завдання. Щоб не втрачати часу на пошук потрібних меблів, можна виготовити конструкції будь-яких габаритів і складності з бажаним кількістю відкритих полиць. При зверненні до професіоналів гарантовано не тільки точне дотримання розмірів, але і такі переваги:

  • Вибір відповідного матеріалу. Вся продукція виготовляється з масиву дерева, що пройшов додаткову обробку водовідштовхувальними і безпечними захисними засобами. Бук, модрина, дуб, сосна, горіх, береза відрізняються не тільки зовнішнім виглядом і міцністю, але і ціною.
  • Виконання виробу будь-якої складності і габаритів. На замовлення можна зробити як маленький стелаж для взуття, так і конструкцію на всю стіну для зберігання товару на складі.
  • Виготовлення меблів за авторським проектом: фото, ескізу, зображенні. Готові зразки можна подивитися в галереї виконаних робіт на сайті KitchenWood.
  • Використання новітнього чеського обладнання та обов’язковий контроль якості на всіх етапах роботи. Точність розмірів дотримується до міліметра і не вимагає підгонки на місці.

Вартість стелажа на замовлення точно відповідає зазначеній в кошторисі, а терміни виконання замовлення суворо дотримуються.

Дерев’яний стелаж за індивідуальними мірками – незамінний предмет інтер’єру

При оформленні квартири в будь-якому стилі знайдеться застосування для дерев’яної конструкції з полками. Стелаж може замінити громіздку книжкову шафу, дорогу вітрину для зберігання суверенів і дрібниць, стати місцем зберігання іграшок в дитячій, взуття в передпокої, посуду на кухні. За своїм проектом і з урахуванням побажань можна виконати етажерку будь-якого відтінку з покриттям екологічними засобами, не виділяють шкідливих речовин – маслами і воском. Такий предмет меблів буде незамінний в офісі, як система зберігання паперів і документів, а також в магазині, на складі.

Замовити стелаж з натурального дерева в Києві

Зробити замовлення в компанії KitchenWood просто: достатньо зателефонувати за вказаними телефонами і викликати замірника або залишити електронну заявку на сайті. Роботи виконуються в строк до 2 тижнів після затвердження кошторису і підписання договору. Здійснюється доставка меблів і професійна збірка з гарантією на всю продукцію – 2 роки.