Кухні з дерева на замовлення!

Наша меблева компанія займається виробництвом меблів з дерева на замовлення за індивідуальними проектами

КУХНІ З ДЕРЕВА

Чому вигідно звертатися в нашу компанію:

 • Ми не посередники, оскільки у нас власне виробництво, де ви можете побачити як процес виготовлення так і виготовляється нами меблі.
 • Ми працюємо з будь-якими матеріалами: будь-яка порода натурального дерева, дуб, ясен, вільха, сосна, береза, бук, береза, червоне дерево.
 • Замовляючи меблі в нашій компанії ви платите тільки за матеріали і роботу майстрів, не переплачуючи посередникам.
 • Крім кухонь з дерева ми так само робимо все елементи меблів з дерева (столи, стільці, ліжка, тумби і багато іншого).
 • Наші ресурси дозволяють робити меблі швидко і якісно.

Кухня з Дерева – Це не дорого!

Низькі ціни – тільки у нас!

КУХНІ З ДЕРЕВА

При використанні ретельного просушування і просочення складами, які перешкоджають розшарування, кухні з натуральної деревини стають продуктом, що мають тривалий термін експлуатації.

Кухня з дерева під замовлення. Замовити кухню з дерева

КУХНИ ИЗ ЯСЕНЯ НА ЗАКАЗ

Деревину в обов’язковому порядку покривають декількома шарами лаку, що захистить матеріал від виникнення гнилі, розвитку грибка, механічних пошкоджень і допоможе зберегти первинну структуру дерева.

Сучасні технології дозволяють робити кухні з з натуральної деревини зручним, добротним і вишуканим інтер’єром, який має підвищену стійкість до впливу вологи і високих температур.

Маючи широке розмаїття стилів і варіантів тонування, а також можливість виготовлення згідно Ваших розмірів кухня з масиву дерева здатна задовольнити найвищі вимоги і переваги кожного клієнта. Виготовлення кухні з дерева в Києві.

Наші майстри здатні виконати установку в будь-якої кухонної кімнаті, незалежно від розмірів і геометричних даних. Кухні з дерева на замовлення, кухні з дерева під замовлення, дерев’яні кухні купити, дерев’яні кухні на замовлення, дерев’яні кухні під замовлення Київ, купити кухню з дерева.

Дерев’яна кухня – гарантія на довгі роки!

Якщо Ви потребуєте кухні з натуральної деревини, замовте її у нас, і ціна Вас приємно здивує. Так само ми виробляємо дивани. Дерев’яні меблі – основний напрямок, яким ми займаємося, а кухні з масиву є “топовим” пропозицією для наших замовників з Києва.

З огляду на те, що на нашому підприємстві здійснюється весь процес виробництва – починаючи від сушки пиломатеріалів і закінчуючи фарбуванням готового виробу, ми готові запропонувати клієнтам продукцію за доступними цінами в м Київ.

Якщо Ви виявили бажання купити кухню з натурального дерева, зверніться до нас. Наша співпраця стане прекрасним вкладенням коштів. Тепер у Вас не виникне необхідності шукати в інтернеті “дерев’яні кухні під замовлення” – наші досвідчені фахівці нададуть високоякісний продукт в найкоротші терміни!

proizvodstvo-kuhon-iz-dereva

Чому варто замовити кухню з дерева?

 • Забезпечить не тільки функціональність, але також естетичного задоволення. Серед усіх використовуваних матеріалів, дерево утримує лідерство.
 • Як би ви не прикрашали ДСП (дерево-стружкова плита), його важко порівняти з продукцією з масиву дерева. Виготовлення кухні на замовлення.
 • Кухні з натуральної деревини, з огляду на технології виготовлення, вважаються лідером в техніко-експлуатаційні характеристики.
 • Дерев’яна кухня «переживе» аналоги з різнотипних плит. Таку гарнітуру слід відносити до «довгожителів», навіть для продукції з дерева.
 • Індивідуальні меблі, зібрана на замовлення, повністю відповідає потребам замовника, володіючи великою кількістю дизайнерських можливостей і більш надійна, ніж гарнітура з будь-яких виробничих серій, адже ми особисто відповідаємо за якість перед нашими замовниками.
 • Дерево – екологічно чистий і безпечний для здоров’я продукт, який не викликає алергію, що важко сказати про більшу частину сучасної меблевої продукції.
 • Можливість реставрації поверхні дозволяє зберегти новизну кухні, а також залишає кухні з деревини поза конкуренцією.

Виробники, з ким ми працюємо:

КУХНІ З ДЕРЕВА

У вартість погонного метра кухні входять: 1. Cтолешніца ДСП “Luxform” 28 мм.1 шт. Cтандарт довжина 3050мм. 2. Планується 28мм. довжина 4020мм. 3. Фурнітура “GTV / linken” (напрямні м петлі, без доводчика) 4. Карниз, цоколь -прямі (масив дерева).

Примітка: розрахунок вартості кухні проводиться з урахуванням стандартних розмірів верхніх 720-850мм. І нижніх ящиків 720 мм. при розмірах верхніх ящиків перевищують 850 мм. + 10% до вартості м.п. Пенали під кухонну техніку прораховуються з розрахунку + 30% за метр погонний кухні.

Окремо прораховуються: елементи різьбленого декору, додаткова фурнітура (ручки, карго, сушки, кошики тощо) Доставка та збирання по Києву і області. Можливо виготовлення кухонь, за ескізом замовника, нестандартних розмірів, зі стільницями з натурального і штучного каменю.

Дерев’яна кухня на замовлення. Виготовлення кухні з дерева

КУХНІ З ДЕРЕВА

Кухні з дерева, кухні з дерева київ, дерев’яні кухні, кухні з дерева на замовлення, кухні з дерева під замовлення, кухні з дерева купити, кухні з дерева замовити, дерев’яна кухня під замовлення в Києві, дерев’яна кухня на замовлення в Києві, кухонні меблі з дерева під замовлення в Києві, кухня з масиву дерева під замовлення, кухня з дерева, кухня з масиву дерева, кухня з дерев’яними фасадами, виготовлення кухні з дерева.

Ми використовуємо сертифіковані продукцію: водорозчинні лаки, масло-віск, топових виробників

 • не мають запаху
 • екологічно чиста водорозчинна композиція акрилових латексів з стабілізуючими добавками
 • стійкий до вологи, воді та миття побутовими хімікатами
 • витримує покриття органорозчинуючі лаків
 • плівка стійка до УФ-випромінювання
 • захищає деревину від біологічного руйнування
 • рівномірно стійкий до механічного стирання
 • через час не міняє колір плівки і поверхню деревини

Дерев’яні кухні | Чому ми?

КУХНІ З ДЕРЕВА

ᐈ【КУХНІ З ДЕРЕВА】✪ на замовлення в Києві ⚡ Найкраща ⚡ якість і терміни ➥ Виїзд дизайнера ✅ консультації БЕЗКОШТОВНО ✅ Авторські ⚡【КУХНІ З МАСИВУ】 ⚡ дерева Київ ✅ Ціни від 9 800 ⭐️【КУХНІ ДЕРЕВ’ЯНІ】⚡ під замовлення – Це недорого ✅ Великий вибір! Кухні з дерева під замовлення, кухні з дерева замовити, дерев’яні кухні купити, дерев’яні кухні на замовлення, купити кухню з дерева, кухня з дерева на замовлення в Києві, виготовлення кухні з дерева Київ.