Комод з дерева на замовлення в Києві

Комод з дерева

Замовити комод з дерева Київ. Комод з дерева на замовлення

Комод з дерева

Зручний і місткий комод з натурального дерева – це найкращий варіант для збереження безлічі потрібних деталей. Придбайте комод з масиву дерева і він відмінно впишеться в дизайн вашої спальні. Невеликі скриньки комода здатні помістити носочки і нижню білизну, рушники, постільну білизну та багато іншого.
В цьому розділі нашого каталогу презентовані різноманітні моделі комодів з масиву дерева в Києві. Більшу частину комодів ми виробляємо з масиву сосни, берези, бука або дуба. Можливо також виробництво комода з дерева в Києві з особистих розмірами і конфігурації.
Всі моделі покриваються італійськими морилками і трьохкомпонентим лаком. Поставка виконується в зібраному вигляді. В першу чергу ніж придбати комод з масиву дерева в Києві, вам слід тільки зробити свій вибір із забарвленням і матеріалом майбутнього зберігача ваших речей.
Детальна інформація, як підібрати і придбати комод з дерева в Києві в нашій фірмі – по телефону в розділі “Контакти”. Комод з дерева замовити, комод з дерева виготовлення, комод з дерева виробництво, комод з масиву дерева, комод з дуба на замовлення, комод з ясеня під замовлення, комод з бука замовити, комод з вільхи під замовлення.

Комод з дерева під замовлення

Комод з дерева Комод з дерева

Комоди з масиву дерева на замовлення від виробника

Комод з натурального дерева – це відмінне капіталовкладення. Класична краса комода з дерева ніколи не вийде з моди. Він може бути суворим або прикрашеним майстерним різьбленням по дереву. Наші фахівці мають великий досвід у виробництві меблів з натуральної деревини.


У дитячій кімнаті Комод з дерева – прекрасне місце для зберігання іграшок, книжок, творчого приладдя і речей дитини. Крім цього, він привчає до чіткої організації, книжки повинні лежати в одному ящику, фарби в іншому, а іграшки в третьому. Завдяки тому, що комод невисокий, дитина завжди має доступ до необхідних йому речей. Дерев’яний комод на замовлення можна оснастити обмеженим бортиком, і він перетворюється в комфортний пеленальний столик. Підгузки, рушники, баночки, і пляшечки знаходяться тут же під рукою. У вітальні встановіть подовжений низький комод з дерева за диван, що знаходиться в центрі кімнати, поставте на нього квіточки, лампу, фото, і комод буде дільником місця в кімнаті. Маленький комод може бути комфортним столиком поруч з кріслом і диваном. Його стільниця і ящики пропонують більше місця, ніж звичайна тумбочка. Щільний, надійний комод – чудова опора для телевізора. Використовуйте комод в якості однієї з опор письмового столу. Стільниця може знаходиться між 2-ма комодами з дерева. В цьому випадку ближні до стільниці ящики можна застосовувати з метою збереження канцелярських пристосувань і навіть створити простір для принтера. В їдальні подовжений деревний комод на замовлення може з успіхом замінити буфет. Ви з успіхом можете використовувати його стільницю для сервірування шведського столу.

Виготовлення комода з дерева

Ящики вважаються ідеальним місцем для збереження столового срібла, скатертин та серветок. У фойє або передпокою. Якщо ваша передпокій досить великий, комод – це те, що вам необхідно для збереження ключів, взуттєвих пристосувань, рукавичок, головних уборів. Привабливо виглядає комод, на якому стоять рослини. Над ним можливо підвісити дзеркало, а з боків закріпити гачки для одягу – ось вам ідеальний по зручності куточок в передпокої. У кімнатці для гостей кожен гість буде вдячний вам за місце, куди він може покласти необхідні йому деталі і комфортно розташувати речі. У ванній кімнаті  комфортно застосовувати одночасно 2 види комода – високий- вузький і низький-широкий. Високий для гелів, мочалок, гребінців, а низький для нових чистих рушників. Також, комод можна спланувати так, щоб врізати в нього умивальник. Наостанок скажимо, що деревне комод на замовлення чудово впишеться в будь-яке приміщення в вашому домі, додасть йому практичність, функціональність і комфорт. Наостанок прочитайте ряд потрібних рекомендацій згідно підбору і змістом дерев’яного комода.

Виробництво дерев’яного комода

Плануючи покупку комода з дерева на замовлення, добре обдумайте місце його установки. Він не повинен розміщуватися біля радіаторів опалення камінів і радіаторів опалення, так як надлишкове тепло призведе до розсихання деревини. У разі якщо у вас не зовсім рівні підлоги, замовляйте комод з регульованими ніжками або спочатку сконцентруйте увагу фахівця на цей факт. Не економте на фурнітурі, так як це істотна складова міцності життя ваших меблів. При правильному догляді дерев’яний комод буде служити вам довгі роки.


【КОМОД З ДЕРЕВА】 на замовлення ✪ за доступними цінами в Києві Великий вибір якісних матеріалів ➥ Дуб Вільха Сосна Бук Гарантія 2 роки на комоди з дерева під замовлення Авторський підхід до виробництва 【КОМОД ІЗ МАСИВУ ДЕРЕВА】 – Це не дорого Знижки та Акції. Комод з дерева, комод з дерева на замовлення, комод з дерева під замовлення, комод з дерева на замовлення Київ, комод з дерева під замовлення Київ.