Кухні з дуба на замовлення

Дуже часто доводиться чути питання про те, в чому відмінність фасадів кухонь з різних порід натуральної деревини або чому вартість кухонь з масиву дуба більше, ніж кухонь з масиву сосни? Існує перелік визначальних чинників, а саме таблиця твердості деревини Бринелля (кгс / мм2) з якої відомо, що дуб – дуже міцне дерево з яскраво вираженим фактурним малюнком. Тому фасад з масиву дуба дуже стійкий до механічних пошкоджень і температурних факторів, без проблем піддається обробці лаком і фарбами, а також естетичні.

КУХНЯ З ДУБА НА ЗАМОВЛЕННЯ

【КУХНЯ З ДУБА НА ЗАМОВЛЕННЯ】 ⚡ низькі ціни на кухні з дуба ⚡ Київ, замовити кухню з дуба Київ ⚡ Фасади з дуба ✅ Масив дуба ⚡ Безкоштовний виїзд ➥ дизайнера і замірника ✅ Гарантія якості ⚡ Унікальний дизайн ⚡ Великий вибір матеріалів ✅ Авторський підхід!

Кухня з дуба під замовлення Київ. Замовити кухню з дуба

Більшість знавців раритетних меблів віддадуть перевагу саме дубу, адже вироби з цього матеріалу живуть протягом багатьох століть. У розділі фото у Вас є можливість ближче ознайомитися з нашими роботами, виконаними за індивідуальними замовленнями. Якщо вірити статистичним даним, в ніші кухні дерев’яні Київ знаходиться в лідерах, у порівнянні з іншими містами нашої країни.
КУХНЯ З ДУБА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Масив дуба протягом багатьох років вважається одним основних матеріалів, який використовується у виробництві меблевої продукції.

Основні переваги – міцність і стійкість до зношування, що дозволить створювати меблі, які будуть служити тривалий час.

Дуб поєднує в собі всі переваги кухні з натуральної деревини.

Матеріал наповнить будь-яке приміщення станом спокою, додасть стабільність і грунтовність.

Кольори варіюються, починаючи від світло-сірого (білого), і закінчуючи червоно-бурим.

За стилем кухні з дуба більше підходять до класики, але при бажанні з дуба можна створювати меблі і в іншому стилі, наприклад, “кантрі” або “Прованс”. Замовляйте кухню з дуба, телефонуйте прямо зараз і отримуйте знижки! А хороші і якісні дивани можна замовити тут. Кухня з дуба на замовлення, кухня з дуба під замовлення, кухня з масиву дуба на замовлення, кухня з масиву дуба під замовлення Київ.

Кухні з дуба на замовлення в Києві

КУХНЯ З ДУБА =

максимальний термін служби +
мінімальний догляд +
атмосфера стабільності.

Фасади з дуба

Фасады из дуба

Ціна за погонний метр кухні в дубі в лаку / фарбування RAL 16 000 грн.