Кухня з вільхи на замовлення

Вільха належить до сімейства березових, маючи рівний і товстий стовбур. Таке дерево володіє легкістю і міцністю, від червонуватого до жовто-оранжевого відтінку. Під маслом здатне набувати інтенсивний, рівномірний колір, який відрізняє вільху від інших порід.

КУХНІ З ВІЛЬХИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Кухня з масиву вільхи під замовлення. Виготовлення кухонь з вільхи

Меблі з деревини вільхи, маючи відмінний зовнішній вигляд, здатне визначати стилістичні дані всього будинку. Природна структура дерева гармонійно поєднується з різними дизайнерськими напрямками, дозволяючи створити унікальний домашній інтер’єр, і наповнити його природною красою.

Текстура найчастіше однорідна, рівномірна, іноді можна зустріти серцевинні повторення у вигляді поздовжніх вузьких бурих рисок, а також у вигляді широких включень з темним відтінком. Малюнок текстури схожий на малюнки з цінних порід деревини. Кухні з вільхи, кухня з вільхи на замовлення, кухня з вільхи під замовлення, кухня з масиву вільхи, масив вільхи.

Матеріал здатний чудово переносити перепади температур і коливання вологості, тому з вільхи також можна зробити лазні (сауни).

【КУХНЯ З МАСИВУ ВІЛЬХИ】 під замовлення ⚡ від виробника за доступною ціною ⚡ Простота і строгість ✅ кухня з вільхи ⚡ відмінний елемент дизайну ✅ у Вашій квартирі ⚡ Безкоштовний завмер ⚡ Гарантія Якості ⚡ Кухні з Вільхи це не дорого ✅ Великий вибір матеріалів!

КУХНІ З ВІЛЬХИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Кухня з вільхи під замовлення. Замовити кухню з вільхи

Тому на кухні вологість має особливе значення, що буде мати погане відображення на меблевої продукції. Велика частина матеріалів від постійного впливу вологи можуть набухати, при цьому кожен елемент втрачає свої функціональні можливості. Кухні з вільхи під замовлення в цьому питанні -кращий варіант, адже деревина не піддається впливу вологи.

Крім міцності дерева, вільха без проблем піддається обробці, тому її можна використовувати для створення незвичайних (складних) меблевих конструкцій. Властивості декору у вільхи теж тримають високу планку. Після обробки аміаком або іншими барвником, вільха придбає добре виражену структуру, а також глибокий шоколадний колір з елементами рожевого відтінку.

Головні особливості – не вбирає запах, а також виключено гниття деревини.

Більшість людей полюбляють  вільху за здатність імітації червоного дерева. Кухні з вільхи на особливому рахунку у знавців класики і поціновувачів натуральних, екологічно-чистих матеріалів.

Меблі з вільхи мають природну красу, не потребуючи додаткових прикрас, різьби.

КУХНЯ З ВІЛЬХИ =

Насичений  колір
+
Переважання атмосфери спокою, простоти і суворості

Фасади з вільхи

Фасады их ольхи

Ціна за погонний метр кухні з вільхи в масловоском / лаку / фарбування RAL 12 000 грн.