Шафи з дерева на замовлення

Шафи з масиву дерева

У нинішній час немає жодного будинку або квартири, які не були б обставлені, таким важливим елементом меблів як шафи.

Замовити шафу купе з дерева

Час змінюється і мода на меблі також, багатьма забуті класичні шафи з масиву дерева, палтинові шафи з дерева з орними дверцями, з елементами ручної різьби з вензелями, на вигнутих ніжках.

Такі шафи робилися з повноцінного масиву дерева, без єдиного цвяха або якогось не було металевого кріплення.

Особливою технологією кріплення був “ластівчиний хвіст”, за допомогою якого стикувалися деталі меблів.
При виготовленні таких шаф потрібен час, для підготовки матеріалу, деревина сушилася природним чином під навісом.

Шафа з дерева під замовлення. Замовити шафу з дерева

Підхід був серйозним, зваженим, все робилося з душею, добротно і на століття.
У нинішній час, так само виготовляються шафи з масиву натурального дерева, але вони стоять на порядок вище та  довший термін виробництва.
Для особливих цінителів натурального і екологічно чистих меблів з дерева, можуть бути виготовлені шафи з масиву дерева, передпокої з дерева, дерев’яні шафи в спальню, шафи з дерева в дитячу, з особливо цінних порід деревини, масиву ясеня або дуба, із застосуванням екологічних складів покриття масло-воском, з вираженою текстурою деревини. Так само ми виготовляємо кухні з дерева, за найдоступнішими цінами в Києві та Україні!

Шафи з натурального дерева Київ

Всі ці вироби комплектуються якісною фурнітурою-направляючими з доводчиками, кошиками для взуття, ліфтами – вішалками для одягу.
Нинішні моделі шаф, такі як шафи купе з розсувною системою дверей, більш прості у виробництві.
Виготовляються в своїй більшості з ДСП (зпресована тирса, ламінована пластиком під дерево), що значно прискорює сам виробничий процес, ну і звичайно ж здешевлює сам виріб. Шафи з масиву дуба за доступними цінами.
【ШАФИ З ДЕРЕВА】 ⚡ на замовлення за доступними цінами ⚡ замовити шафу з масиву дерева ✅ Шафи з екологічно чистих матеріалів ⚡ 【ШАФИ КУПЕ З ДЕРЕВА】 Київ ⚡ З Дуба✓ Ясеня✓ Вільхи✓ Сосни ⚡ Великий вибір ✅ Гарантія якості ⚡ Шафи-Купе з дерева✓
Шафи з масиву дерева
Велика перевага шафи купе, це його функціональність, конструкція, яка дозволяє збільшити обсяг, корисну площу, від підлоги до стелі, тим самим заховати всі свої речі. Шафи з дерева Київ. Нашою компанією виготовляються шафи купе з дерев’яною облицюванням фасадних частин шаф, що в комбінації з сучасною фурнітурою, матеріалів корпусу і наповнення з ДСП, фасади, карнизи, цоколя, пілястри з натурального дерева роблять такі шафи більш презентабільніше і доступними за ціною. Шафи з дерева на замовлення, Шафи з дерева під замовлення. Наша компанія є виробником меблів з дерева, шафи з масиву дерева, шафи купе з дерева під замовлення можливо придбати під стандарти Ваших приміщень. Шафи з масиву дерева.
5/5 - (5 votes)