ᐈ 【СТІЛЬНИЦІ З ДЕРЕВА】 На замовлення в Києві ✅ 【ДЕРЕВ’ЯНІ СТІЛЬНИЦІ】 Під замовлення Київ ✅ Ціни від 2850 грн ⚡ Дуб ✓Ясен ✓Вільха ✅ Виготовлення 7 днів ✅ Великий вибір ⚡ Швидкі терміни✓


Стільниці з дерева на замовлення

Стільниці з дерева на замовлення для кухні

Стільниці з дерева на замовлення Стільниці з дерева на замовлення

Стільниця з масиву дерева на замовлення. Стільниці з дерева під замовлення

Стільниці з дерева на замовлення


Ціна на дерев’яні стільниці:

Вартість стільниці з цілісного масиву дерева: від 2 890 грн. За метр погонний при стандартному розмірі ширина 600 мм. Товщина 40 мм.

Вартість стільниці з зрощеного щита дерева: від 2 550 грн. За метр погонний при стандартному розмірі ширина 600 мм. Товщина 40 мм.

Можливі параметри стільниці: 4000мм. По довжині і 1500 мм. По ширині.

Стільниця з дерева на замовлення. Виготовлення стільниці з дерева

Стільниці з дерева на замовлення

Види стільниць з дерева

Стільниці з дерева на замовлення

Замовити стільницю з дерева. Стільниця з дерева під замовлення Київ

Так само ми робимо стільниці з: Вільхи, берези, дуба, ясена, сосни, яблуні, бук, горіх, черешня, клен! Дерев’яна стільниця для столу від виробника!

Види фасок для стільниць з дерева

Подоконник из дерева на заказ Одесса

Подоконник из дерева на заказ Одесса

Фото стільниць з масиву дерева

Кухонна стільниця з дерева

Стільниці з дерева на замовлення. Компанія KitchenWood займається виробництвом стільниць з дерева на замовлення, Стільниці з дерева під замовлення Київ. Ціни від 2850 грн. ✓Дуб ✓Ясен ✓Вільха ✓Бук. Якісні стільниці Київ✓ Великий вибор✓ Швидкі терміни✓ Гарантія якості✓

Стільниці з дерева на замовлення

Якісні стільниці з масиву дерева

Справжнє дерево було і буде одним з тих матеріалів, які здатні робити біля себе особливу атмосферу. До сих пір роздумуєте, як умеблювати свою новеньку кухню? Оформлюєте нове кафе або ресторан і є бажання, щоб в закладі було комфортно? Стільниці з масиву, зроблені в нашій фірмі, будуть необхідною деталлю вашого інтер’єру!

Стільниця з дерева для кухні

Ми виробляємо як типові прямокутні стільниці з дерева, так і більш незвичайні вироби. Побажання клієнтів – наш основний принцип. З якої причини набувачі віддають перевагу нам? З тієї причини що ми навчилися виробляти стільниці з масиву швидко, не дорого і відмінно.

Вартість стільниць з дерева

Ціна стільниці з дерева Вид дерева Ціна на дерев’яну стільницю
Стільниця з дуба на замовлення Дуб Від 2850 грн
Стільниця з бука на замовлення Бук Від 2650 грн
Стільниця з ясена на замовлення Ясен Від 2679 грн
Стільниця з сосни на замовлення Сосна Від 1920 грн

Дерев’яна стільниця для кухні під замовлення

Наша вартість менше ніж у конкурентів на 20-80%. Ми знаємося на стільницях з дерева і надаємо правильну вартість. Купувати у нас комфортно. Ми робимо дерев’яні стільниці будь-якої складності, виконуємо весь комплекс послуг від заміру до монтажу. Здійснити замовлення можна в нашому меблевому салоні, в шоу-румі при виготовленні або прямо у Вас вдома за допомогою нової послуги “мобільний офіс”.
Стільниці з дерева на замовлення

Відповіді на типові запитання по стільницям

ᐈ Чому стільниці з дерева?

Ми пропонуємо унікальний продукт на ринку, стільниці з дерева відносно недорогі, круто виглядають на кухні і служать довго.

ᐈ З якого дерева замовити стільницю?

Ми працюємо з такими видами дерева: Дуб, Ясен, Вільха, Сосна, Бук, модрина, Береза, Горіх.

ᐈ Яка ціна на стільниці з дерева?

Вартість кожного замовлення розраховується індивідуально виходячи з розмірів самої стільниці та матеріалу. Ми пропонуємо як і бюджетні варіанти, так і ексклюзивні роботи. В середньому ціна починається від 700 грн.

ᐈ Як поводяться такі стільниці на кухні?

Всі стільниці проходять ідеальну сушку в наших камерах, обробляються на Німецьких верстатах і покриваються в 4 шари Австрійським масло-воском для повного захисту від вологи і пошкоджень. Так само ми даємо гарантію 24 місяці на всю продукцію.

ᐈ Як замовити стільницю з дерева?

Перший етап це прорахунок стільниці виходячи з ваших розмірів. Якщо ви не знаєте точних розмірів, то наш технолог-замірник виїжджає на об’єкт і проводить заміри. Другий етап це узгодження виду деревини і покриття, підписання договору. Третій етап це виробництво і доставка вироби на об’єкт і монтаж.

Великий вибір стільниць з дерева

Ми працюємо під замовлення, але на стільки швидко, що не змусимо Вас очікувати. Стільниці з дерева за Вашими габаритам з повною обробкою – від 4 днів. Встановлена кухонна стільниця / стільниця-підвіконня – від 7 днів. Швидше нас в Києві стільниці з дерева ніхто не робить. Про якість не потрібно говорити нічого зайвого, воно постійне і найвища. Наша продукція буде служити Вам так як це було за подумки, нескінченно і без проблем.

Купити стільницю з масиву дерева Київ

Ми втілимо незвичайні рішення по Вашому особливому замовленню. Ми постійно напоготові підтримати Вас у мрії незвично підійти до інтер’єрного дизайну, для нас немає нічого недосяжного. Великий вибір стільниць з дерева в Києві. Стільниці з масиву дерева для кухні під замовлення в Києві!
Найвідоміше місце, де користуються стільниці з дерева – кухня. Яку б кухню Ви не обрали, порядний масив відмінно її виділить. Кухонні стільниці з дерева – головний напрямок нашої фірми, ми зробимо всі необхідні роботи:
  1. Консультування і завмір.
  2. Виробництво.
  3. Доставка і монтаж.
Яка маса стільниці з дерева
Орієнтовна вага підраховується за такою формулою: товщина (мм.) * Ширина (мм.) * Довжина (мм) * питома щільність дерева (приблизно 800). Наприклад, маса стільниці з дуба габаритами 1500 * 600 * 40мм. Пов’язує приблизно 29кг.

Прямокутна стільниця з дерева

Одне з типових з’єднують інтер’єрного рішення на кухні або в обідньому закладі – це прямокутна стільниця. Вона комфортна і в той же час зможе виглядати досить модно і прекрасно. Прямокутна стільниця, вироблена з ціліно ламельного або зрощеного щита, без сумнівів, притягує до себе увагу. Так само ми робимо стільниці з дерева: квадратні, овальні, прямокутні, прямі, кутові, круглі і комбіновані.
Стільниця з дорогих порід дерева – це не тільки модно, а й прибутково. Подібний предмет інтер’єру прослужить вам досить довговічно. Екологічність – ось ще один привілей стільниці з дерева. До цього ж структура дорогої породи може стати прекрасним додатком в дизайні.

Кругла стільниця з дерева

【СТІЛЬНИЦІ З ДЕРЕВА】 ⚡ на замовлення ✪ Компанія KitchenWood ⚡ Виробництво ⚡ стільниць з дерева на замовлення ✅ 【СТІЛЬНИЦІ ІЗ МАСИВУ ДЕРЕВА】 ⚡ під замовлення Київ ⚡ Ціни від 2850 грн ⚡ ✓Дуб ✓Ясен ✓Вільха ✓Бук ✅ Якісні стільниці Київ ✅ Великий вибір ⚡ Швидкі терміни✓

Кухонні стільниці з дерева на замовлення

Типова прямокутна стільниця з дерева підходить для барів та ресторанів. Її можна не тільки встановити на кухні, але і в зоні де приймають відвідувачів. Наша фірма зможе зробити стільницю з дорогих порід дерева різних габаритів. Вона прекрасно підійде до концепції вашого закладу. Стільниці з дерева на замовлення, стільниця з дерева під замовлення, виготовлення стільниць на замовлення, стільниця з масиву дерева, стільниця з дерева, кухонна стільниця з дерева, кухонна стільниця з дерева на замовлення, кухонні стільниця з дерева під замовлення, кухонна стільниця з дерева замовити , кухонна стільниця з масиву дерева, кухонна стільниця з масиву дерева на замовлення, кухонні стільниця з масиву дерева під замовлення, стільниця з дерева для кухні.
5/5 - (11 votes)