Фасади з масиву дерева на замовлення

ФАСАДИ З ДЕРЕВА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Фасади для кухні з натуральної деревини

ФАСАДИ З ДЕРЕВА НА ЗАМОВЛЕННЯ

ФАСАДИ З ДЕРЕВА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Фасади для кухні з дерева вважаються одним з важливих елементів при оформленні інтер’єрів, в більшості випадків, саме від їх зовнішнього вигляду залежить атмосфера на кухні. Необхідно зробити вибір кухонного фасаду так, щоб уникнути деформації і втрати привабливого вигляду через вплив агресивних чинників – високої температури і пара. Фасади для кухні з натуральної деревини мають цими перевагами, а саме привабливим зовнішнім виглядом, а також стійкістю до агресивних дій навколишнього середовища.

У всі часи, дерев’яні фасади вважалися таким собі символом достатку і багатства, адже цей елемент оформлення меблів може дозволити собі далеко не кожен. Фасади для кухні, виконані з використанням натуральної деревини, знаходили особливу цінність в усі часи завдяки особливому шарму, привабливою текстурі і малюнку, який не під силу повторити будь-якому плівковому покриттю. Фасади з дерева на замовлення, фасади з дерева під замовлення, дерев’яні фасади на замовлення, дерев’яні фасади під замовлення Київ.


Які кухонні фасади купувати: з натуральної деревини або МДФ?

Буває так, що перед замовником стоїть важкий вибір – які фасади вибрати, дерев’яний або з МДФ? Необхідно розібратися в цьому питанні.

По-перше, кухонні фасади – елітна частина, яка використовується кухонному інтер’єрі. У будь-який момент, Ви можете показати друзям свою кухню з фасадами, виконаними з цінних сортів деревини. Фасади з дерева мають достатню міцність і довговічністю, якщо порівнювати з МДФ, екологічно чисті, мають величезний вибір декоративного оформлення – різьблення, зістарення, патинування. Якщо на такий фасад були нанесені механічні пошкодження, їх без проблем можна замаскувати.

Дерев’яні фасади з різних сортів добре впишуться в класичний інтер’єр. Якщо на них будуть нанесені різьблені елементи, решітки, вони будуть пофарбовані з застосуванням патини, тоді набудуть статусу справжнього витвору мистецтва.

Одна з переваг МДФ, що відрізняється більш щільною структурою, це можливість створення більш складних форм, наприклад, закруглених або хвилястих фасадів. МДФ відрізняється підвищеною стійкістю до хімічних миючих засобів, а також жиру.

Фасади МДФ може знайти будь-який колір, навіть якщо пофарбувати в металік, створити поліровані поверхні, яка буде нагадувати скло. Такі фасади, мають рівну і відполіровану поверхню, відмінно впишуться в інтер’єр, виконаний в стилі хай-тек.


Замовляйте фасади з дерева в Києві

Якщо в Ваших планах обставити кухню в класичному стилі, значить Ви потребуєте кухонних фасадах з натуральної деревини. Компанія kitchenwood готова запропонувати величезний вибір дерев’яних фасадів, з різним дизайном. В каталозі Ви знайдете фасади на будь-який смак, зроблених з цінних, екологічно чистих сортів деревини.

Фасади з дерева під замовлення. Замовити фасади з дерева

Кожний з фасадів kitchenwood має високу якість, створюється з дерева, яке проходить просушування і подальшу обробку. Завдяки цьому, всі фасади протягом тривалого терміну здатні зберігати первісний вигляд. Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб оформити свою кухню в більш сучасному стилі, також є можливість придбати фасади з МДФ, які декоруються шпоном натуральної деревини (ясен, дуб, черешня, сосна).

Замовити ⚡ 【ФАСАДИ З ДЕРЕВА】 ⚡ за доступними цінами від виробника в Києві ⚡ Великий вибір окраскі✓ дизайну ✅ Фасади з масиву ⚡ дерева під замовлення ✅ Безкоштовний завмер фасадів ⚡ Гарантія Якості ⚡ Доступні Ціни на Фасади ✅

ФАСАДИ З ДЕРЕВА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Якщо Ви в пошуку фасадів з дерева (Київ), що відрізняються елегантним дизайном, а також тривалим терміном експлуатації, звертайтеся тільки в kitchenwood. Наші майстри виконають роботу якісно, і в найкоротші терміни.