Кухня з ясена на замовлення

Ясень є найбільш ніжним і світлим матеріалом, що виглядає постійно свіжим.

Кухні з ясена найкраще підійдуть до класичного стилю, навіть при використанні багатої різьби бароко, а мінімалізм ліній модерну досить часто застосовують до ясеня. З особливим шиком кухні з масиву ясена виглядають на тлі дверей в світлих тонах або дошки підлоги з ясена.

КУХНІ З ЯСЕНЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Кухня з масиву ясеня під замовлення Київ

Основною відмінністю кухонь з ясена, крім стандартної міцності і тривалого терміну експлуатації прийнято вважати світлі тони, а також яскраво виражену текстуру, велику і прямо волокнисту. Після обробки дерева фарбою текстура не втрачає свій вигляд. Кухня з ясена на замовлення, кухня з ясена під замовлення, кухня з масиву ясеня, кухня з масиву ясеня на замовлення, кухня з масиву ясеня під замовлення Київ, купити кухню з ясена Київ.

【КУХНЯ З МАСИВУ ЯСЕНЯ】 під замовлення ⚡ за доступними цінами від виробника ⚡ Надійність і довговічність ✅ кухні з Ясеня Київ ⚡ Безкоштовний виїзд дизайнера ⚡ зморщок ✅ Гарантія якості ⚡ Кухні з Ясеня це не дорого ✅ Великий вибір якісних ⚡ матеріалів!

КУХНІ З ЯСЕНЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Ясень, як матеріал, давно  помітили народні вмільці, які створювали з нього неповторні витвори мистецтва. Його неповторний сонячний відтінок додає фарб будь-яких меблях. А в інтер’єрах, що містять кухні з масиву ясеня, присутній затишок і домашнє тепло. Дизайн таких меблів в екологічному стилі відмінно впишеться в будь-який з сучасних стилів – починаючи від класики і закінчуючи модерном.

Кухня з Ясеня на замовлення. Замовити кухню з Ясеня Київ

Якщо оцінювати фасадну частину кухонь, в перших рядах присутні фасади з масиву ясеня. Ця порода дерева, якщо вірити показникам шкали Брінелля, міцніше дуба і має 4,1 кгс / мм2. Малюнок структури дерева у ясеня більш виражений і набагато розлогий дуба, завдяки чому і приваблює більшість покупців. Слід зазначити, що в кольоровій гамі ясена переважають біло-рожеві відтінки, звідси і народна назва “зебра”. Найчастіше, важко визначити породу ясеня або дуба при використанні тонування, адже фактурно у них велика схожість, а в безбарвному варіанті відмінності присутні. Для наочного посібника, відвідайте розділ кухні з ясена фото.

КУХНЯ З ЯСЕНЯ =

Надійність і довговічність
+
Світлий ніжний вид
+
Атмосфера свіжості

Фасади з ясена

Фасады из ясеня

Ціна за погонний метр кухні ясен в фарбуванні RAL 14 000 грн.