Кухня з сосни на замовлення

Сосна вважається одним з найпопулярніших матеріалів, використовуваних для виготовлення дерев’яних кухонних меблів. А головна причина цього – помірна (доступна) ціна. Її вартість практично ідентична з синтетичними аналогами.

КУХНІ З СОСНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Кухня з масиву сосни за доступними цінам✓ від виробника. Великий вибір кольорів і дізайна✓ Яскравий, світлий і оригінальний малюнок фасада✓ Безкоштовний виїзд✓ Гарантія качества✓

Кухня з масиву сосни під замовлення

Сосна, як і багато видів деревини має свої переваги: міцність, тривалий термін експлуатації, стійкість до перепадів температури і змін вологи і ін.

Важлива якість меблів з масиву сосни – це вміння «дихати». Вона здатна відкривати і закривати свої пори, все залежить від вологості приміщення, таким чином можна відрегулювати рівень вологості на кухні. Кухні з сосни, кухня з сосни на замовлення, кухня з сосни під замовлення, кухня з масиву сосни, купити кухню з сосни Київ.

【КУХНЯ З МАСИВУ СОСНИ】 під замовлення ✪ за доступними цінами ✅ від виробника ⚡ Великий вибір кольорів і дизайну ⚡ Яскравий, світлий і оригінальний ⚡ малюнок фасаду ✅ Безкоштовний виїзд замірника і дизайнера ⚡ Гарантія якості ✅ Знижки та Акції ⚡ при замовленні!

Кухні з сосни на замовлення Київ. Замовити кухню з сосни

Слід зазначити ще одну приємну особливість сосни – світлий малюнок, що вважається характерною відмінністю саме цієї породи. Приміщення знаходить світлі тони, тепло і радість.

КУХНІ З СОСНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Найбільше кухні з сосни відносять до стилю кантрі, але при необхідності за допомогою тонування (від світлого до темного і навпаки), а також спеціальної обробки деревини, можна надати і інші характеристики від дизайнерів.

КУХНЯ З СОСНИ =

основні переваги натуральної деревини +

низькі і доступні ціни +

яскравий світлий оригінальний малюнок

Фасади з сосни

Фасады из сосны

Ціна за погонний метр кухні з фасадами з сосни 11 000 грн.