Підвіконня з дерева на замовлення

Підвіконня з масиву дерева під замовлення Київ

Підвіконня з дерева на замовлення

Ми займаємося виробництвом підвіконь з масиву дерева будь-яких порід: Дуб, ясен, вільха, сосна і тд.

Підвіконня з дерева на замовлення Підвіконня з дерева на замовлення

Види фасок для підвіконь з дерева

Подоконник из дерева на заказ Одесса

Подоконник из дерева на заказ Одесса

Фото підвіконь з дерева

Підвіконня з дерева на замовлення Київ

Компанія kitchenwood ⚡ займається виробництвом 【ПІДВІКОННЯ З ДЕРЕВА】 ✅ під замовлення ⚡ Підвіконня з дерева на замовлення Київ ✅ Підвіконня з масиву дерева ⚡ Підвіконня з дуба Кіев✓ Великий вибір ⚡ Швидкі терміни ✅ Гарантія якості ⚡ Безкоштовний монтаж!

Заказать подоконник из дерева | Почему мы?

Підвіконня з дерева на замовлення

Компанія «kitchenwood» виготовляє підвіконня з цього масиву дерева.


На нашому складі Ви зможете знайти безліч деревних підвіконь різної товщини і розмірів. Для їх виготовлення ми застосовуємо натуральний масив дерева, меблевий щит та столярний щит різних порід дерева. Підвіконня з дерева дуба, ясеня, вільхи та сосни під замовлення.


Підвіконня з дерева під замовлення

У разі якщо в Вашій оселі встановлені дерев’яні вікна, в такому випадку з ними ідеально будуть гармоніювати підвіконня з дерева. Деревина, на відміну від пластмаси, вважається натуральним матеріалом, і є екологічно чистим. Дерев’яне підвіконня на замовлення. Дуже велике значення деревних підвіконь полягає в тому, що їх можна виготовити фактично будь-якої форми і пофарбувати в будь-якій тон, залишаючи при цьому текстуру натурального дерева. Підвіконня з дерева на замовлення, підвіконня з дерева, Підвіконня з дуба Київ, підвіконня з дуба, бука, вільхи, ясена, сосни, берези. Підвіконня з дерева на замовлення Київ, підвіконня з масиву дерева ᐈ 【ПІДВІКОННЯ З ДЕРЕВА】 ✅ На замовлення ⚡в Києві 【ДЕРЕВ’ЯНЕ ПІДВІКОННЯ】 ⚡ Під Замовлення Київ ✅ Великий вибір дерева ⚡ Швидкі терміни ✅ Гарантія якості ⚡ Безкоштовний монтаж!


Чому підвіконня з дерева?

Це ідеальне поєднання стилю, міцності і надійності. Дерев’яний підвіконня прекрасно впишемо в будь-який дизайн будинку або квартири.

Яка ціна на дерев’яні підвіконня?

Вартість дерев’яних підвіконь розраховується індивідуально виходячи з розмірів і самого матеріалу дерева. Ціни начанаются від 450 грн.

З яких матеріалів роблять підвіконня?

Ми використовуємо для виробництва наших підвіконь з дерева такі матеріали: вільха, ясен, сосна, дуб, бук, американський горіх, вишня, клен, модрина і тд.

Які гарантії на підвіконня з дерева?

Наша компанія КітченВуд, дає гарантію на дерев’яні підвіконня до двох років. Так само післягарантійне обслуговування та реставрацію.

Вартість підвіконь з дерева

Ціна підвіконня з дерева Вид дерева Ціна на дерев’яний підвіконня
Підвіконня з дуба на замовлення Дуб Від 2850 грн
Підвіконня з бука на замовлення Бук Від 2650 грн
Підвіконня з ясена на замовлення Ясень Від 2679 грн
Підвіконня з сосни на замовлення Сосна Від 1920 грн

Виготовлення підвіконь з масиву дерева

На нашому виробництві Ви зможете знайти безліч заготовок для підвіконь. Для виготовлення ми застосовуємо меблевий щит з дуба, ясена або бука шириною 38-40 мм. Також в наявності є деревні підвіконня шириною 20-50 мм. Підвіконня з дуба, ясена, вільхи, сосни на замовлення Київ.


Замовити підвіконня з дерева

З метою захисту деревних стільниць і підвіконь ми рекомендуємо вживати екологічно очищене і зносостійке покриття з Німеччини – грубий масловоск компанії КітченВуд. Дерев’яний підвіконня під замовлення. Підвіконня з дерева для балкона від виробника. Це покриття вбереже стільницю або підвіконня від води і засмічення. Найбільш детальні дані можливо з’ясовувати, перейшовши за посиланням: покриття для підвіконників з дерева.