ᐈ【РЕЙКІ З ДЕРЕВА】 ⚡ На замовлення в Києві для стін і стель ✅ 【ДЕРЕВ’ЯНІ РЕЙКИ】 І Перегородки Під замовлення ✅ Дуб ✓Ясень ✓Ольха ✅ Виготовлення 7 днів ✅ Великий вибір ⚡ Швидкі срокі✓Декоративні рейки з дерева на замовлення

Замовити дерев’яні рейки в Києві

Дерев’яні рейки – важливий дизайнерський інструмент для створення оригінального, багатофункціонального інтер’єру. З їх допомогою можна креативно оформити стелю, перегородки, стіни. Рейки з дерева на замовлення можуть стати простим і недорогим розмежувачем простору. Вони дозволяють вдало зонувати великі приміщення, які не блокують природне освітлення. Створіть оригінальну акцентну стіну у вітальні або спальні, виділіть ефектно стелю, використовуйте нестандартний підхід. Великий асортимент кольорів, фактур, розмірів відкриває необмежені можливості для втілення навіть найсміливіших дизайнерських ідей.

Рейки з масиву дерева від виробника

Декоративні рейки з дерева на замовлення

Декоративні рейки для стін і стелі під замовлення

Декоративні рейки з дерева на замовлення

Фото декоративних рейок на замовлення

Етапи замовлення дерев’яних рейок

Декоративні рейки з дерева на замовлення

Рейкові декоративні панелі і перегородки з дерева

Декоративні рейки з дерева на замовлення Декоративні рейки з дерева на замовлення

Дерев’яні рейки для стелі на замовлення

Перш ніж замовити дерев’яні рейки, ознайомтеся з їх функціональними особливостями, палітрою кольорів і розмірної таблицею. Ми виготовляємо декоративні планки під будь-який розмір. Що стосується матеріалів, виробник дерев’яних рейок пропонує наступні варіанти:

  • Дуб – найбільш міцна деревина з високою стійкістю до впливу вологи. Такий матеріал не схильний до утворення грибків, цвілі, що несприятливо позначається на здоров’я. Вартість таких декоративних планок трохи вище, але це пояснюється високими експлуатаційними властивостями.
  • Бук – зносостійка і міцна деревина. У зв’язку з тим, що цей матеріал інтенсивно вбирає вологу, він проходить спеціальну обробку безпечними захисними засобами. Дерев’яні рейки з бука представлені широкій лінійкою відтінків, завдяки чому використовується для вишуканої обробки і стелі, і стін.
  • Сосна – недорогий, гранично зносостійкий і міцний матеріал. Планки найбільш часто використовуються для зонування приміщень, створення підвісних перегородок з баффелей.

Рейки з дерева для перегородок під замовлення

Для створення стильного, комфортного дизайну, найкраще використовувати натуральні, безпечні, довговічні матеріали. Купити дерев’яну рейку вигідно, адже це недорогий і багатофункціональний матеріал. З його допомогою можна:

  • Стильно зонувати габаритні приміщення.
  • Створювати стильні акценти зі збереженням натуральної текстури дерева.
  • Декорувати стелі і стіни в офісах, громадських закладах, створюючи затишну атмосферу.

Рейкові перегородки від виробника

Зв’яжіться з нами, і ми запропонуємо великий асортимент кольорових рішень. Замовивши дерев’яні рейки у нас, ви отримаєте безпечний, натуральний обробний матеріал високої якості в найкоротші терміни.